Hakkımızda

Hakkımızda

Herşey bir kıvılcımla başladı...

VADİ Holding 2015 yılında faaliyetlere başlayan YILDIRIM ailesinin fertlerinin farklı alanlarda girişimleri sonucunda büyüyüp grubu birleştiren bir çatıdır. Temel yapı taşları kurulduğunda Gıda, Matbaa, Magnezyum Sanayii olmak üzere yalnızca 3 aktif faaliyeti bulunan bu küçük aile günümüzde İnşaat, Tarım, Hayvancılık, Madencilik, Bilgi İşlem, Yazılım ve Savunma Sanayii gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir. 

Kuruluşundan itibaren yalnızca taşıdıkları güveni ve kaliteyi elinden bırakmayan Vadi Grup artık bir Holding. Anadoludan, İstanbul'a gelen bir ailenin oyunu yeniden yazma hikayesi...

Kuruluş temellerini 1964 Doğumlu Erol YILDIRIM'ın İstanbul'a gelip küçük çaplı gıda işletmesi açarak başlayan bu hikaye artık 81 ilin 63 ilinde üretim veya satış yapan Tarım ve Hayvancılık faaliyetine evrilmekle birlikte, Türkiye'nin en önde gelen inşaatlarını yapabilir duruma gelmiştir. Artık uluslararası arenada savunma sanayii ürünleri bile satabilir durumda olan Vadi Holding %100 Türk Sermayesi ve Yerli Üretim Politikası ile amacı Türk Bayrağını Dünya'nın her yerinde dalgalandırmaktır.

Yönetim Kurulu Başkanlığını Yunus Emre YILDIRIM'ın üstlendiği bu yapının hedefi 2026 Yılında Türkiye'deki En Büyük Sermaye içerisinde ilk 10'a girmektir. Bu doğrultuda her gün bünyemize yeni faaliyetler katmak ve her gün kadromuzu büyütüp ailemize yeni neferler katarak büyüyürek geliyoruz.